Podpořili nás

Paní Martina Kinclová a Alimpex Food - dlouhodobě podporuje aktivity nácviku praktického života nákupem surovin do cvičné kuchyně, každoročně věnuje všem uživatelům denního stacionáře vánoční dárky v hodnotě přesahující 10 000Kč

Agentura The Prague Concert Co. v čele s ředitelem panem Johnem Tregellasem - uspořádala v létě 2013 tři koncerty vážné hudby a výtěžek ze vstupného věnovala DC Paprsek, celková částka byla 10 241Kč.

V květnu umožnila našim uživatelům ve spolupráci s panem Miroslavem Hlavatým ze společnosti provozující restaurační vyhlídkové lodě Orca, Taurus a Gladius dvouhodinovou vyhlídkovou plavbu po Vltavě s bohatým rautem. Byli jsme velice potěšeni vlídným, ochotným, trpělivým a vstřícným přístupem personálu lodě.

Manželé Budišovi darovali potřebným uživatelům 18 balení inkontinenčních plen.

Firma ROMMAR nabídla našim uživatelům spolupráci na výrobě firemních přání. Vyrobili jsme 70 originálních vánočních pohlednic, které před svátky poputují do celého světa. Firma věnovala Paprsku v Hloubětíně 10 000Kč na arteterapii.

V roce 2014 věnovala Středisku Hloubětín 20 000 Kč na výtvarné činnosti, uživatelé stacionáře zhotovili 40 filcových vánočních ozdob, které budou součástí vánočních přání a poděkování partnerům  společnosti.

Ivan a Světlana Sovovi z firmy Balvit darovali uživatelům střediska nové kancelářské a výtvarné potřeby (propisky, pořadače, barvy, štětce atp.)

Firma Sun Way nás podpořila výraznou slevou z ceny za servis žaluzií ve všech budovách areálu Paprsek v Hloubětíně.

Kapela Obrysy při sboru Církve bratrské v Praze 6 - Dejvicích vybrala během svého koncertu prostřednictvím dobrovolného příspěvku 1300 korun, které věnovala na podporu činnosti DC Paprsek.

Jakékoli podpory si nesmírně vážíme a všem dárcům a příznivcům upřímně děkujeme!AlimpexFood1-Resizer-750        logo_The_Prague_Concerts-Resizer-750ROMMAR-Resizer-750logo_sunway_final_ok